Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? 20abaeu Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? 2d7aoax

Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ?

3 participan?i

In jos

Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? Empty Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ?

Mesaj Scris de Magdalena Sam Noi 15, 2008 4:50 am

Acum depinde de situatii X.x
Daca mi-a facut rau , foarte rau sau daca pur si simplu trebuie, da, as omori O_O' Pentru ca ma gandesc ca si altii m-ar omori pe mine si nu le-ar pasa, de ce sa-mipese mie ? Sunt genul de persoana care plateste cu aceeasi moneda ... Dar da, as omori daca ar trebui cu adevarat
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? Empty Re: Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ?

Mesaj Scris de Coll: Set Sam Noi 15, 2008 8:30 am

Poi ca si la Kadici,depinde de situatie x.x'
Eu in general nu ma iau dupa nimeni...
Mai ales daca ceea ce ma pune sa fac e o tampenie O.O
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? Empty Re: Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ?

Mesaj Scris de Féerie Dum Noi 16, 2008 3:43 am

Sincer nu as face-o, chiar daca ar depinde de situatie. As prefera sa mor decat sa omor eu pe cineva.
Nu eu l-am facut pe acel om, nu am nici un drept sa-i iau viata x_X
Eu nu sunt genul de persoana razbunatoare, sau care plateste cu aceeasi moneda cum a zis Kadici, sunt genul de persoana care incearca sa-i impace pe toti si pe toate x.x;
Ma rog XD nu as face asa ceva nici sa stiu ca lumea ar depinde de asta X_X
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ? Empty Re: Daca ar trebui sa omori pe cineva ,ai face-o ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum