Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Ce ai face daca ai avea un death note? 20abaeu Ce ai face daca ai avea un death note? 2d7aoax

Ce ai face daca ai avea un death note?

+3
Coll: Set
Blacky
Féerie
7 participan?i

In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Féerie Dum Aug 24, 2008 9:10 am

daca as avea un Death Note adevarat in caz ca cineva nu mai m-ar lasa in pace si mi-ar face mult rau l-as folosi altfel si totusi nu as ucide-o pe persoana respectiva, sunt total impotriva razbunarii. Probabil daca as avea un Death Note pur si simplu l-as pastra ca un fel de amintire O.O'' dar nu l-as folosi asemenea lui Light >.>''
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Blacky Dum Aug 24, 2008 10:38 am

Cred ca daca as avea un Death Note l-as folosi...sa omor toate personajel pe care nu le plac din anime-uri ...Great..Cred ca eu as incepe cu Misa Amane,deoarece mi se pare cel mai enervan personaj din toate anime-urile pe care le-am vazut...
Apoi cred ca l-as ascunde shi as spera ca intr-o zi sa uit de el shi sa nu ajung un maniak ca si Raito^^..Nu cred ca as face asa un pact cum facuse Misa pentru ochii de shinigami..doar pentru al gasi pe Kira cel real^^'..In rest poate m-as razbuna pe nijte profesori Twisted Evil
Blacky
Blacky
JoKeR H

Numarul mesajelor : 253
Varsta : 29
Localizare : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 22/08/2008

https://endless-waltz.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Coll: Set Mier Aug 27, 2008 2:02 am

He-heeeee
L-as folosi non-stop=))
Deci!Anunts!Nu-mi dati un death note ca va omor pe toti=)))))
Hmm...mda...l'as folosi...:] i'as omori pe cei kre ma enerveaza...si cei rai...O.O ma rog=))
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Féerie Mier Aug 27, 2008 2:12 am

Uhm lol uneori ma uimesc parerile unora -_-' well nu inteleg de ce ati folosi un death note asa. De exemplu grafittix . . . poate unora le plac personajele care tie nu-ti plac o.o' si in plus ce ti-au facut ele tie? -.-' Sau SaRu sau oricine altcineva care e de aceasta parere, fiecare greseste cu ceva si te poate enerva, dar asta nu inseamna ca trebuie omorat, nu cred ca suntem noi in stare sa judecam pe cineva cum a facut Light -.-' Anyway fiecare cu parerea lui ne? ;Wink
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Daimond Lun Sept 08, 2008 6:35 pm

Asi scire lume in el, normal!
Nu cred totusi ca asi exagera precum Kira, din cand in cand asi incerca sa nu il prea folosesc.Pentru inceput cred ca asi urla, tipa si zbiera.
Daimond
Daimond
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 08/09/2008

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de YukiSou Sam Oct 11, 2008 10:10 am

Ce a facut Light mie mi se pare o prostie si o lipsa totala de logica, pe langa asta e si imposibil ce a vrut el sa faca XD.Prin urmare nu as face asta.Avand in vedere ca un Death Note nu poate ajunge in lumea noastra decat daca un Shinigami il scapa probabil ca as lua Death Note-ul si as astepta ca Shinigami-ul respectiv sa se intoarca sa il ia ( lucru care este obligat sa il faca, altfel moare xD ).
YukiSou
YukiSou
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 75
Varsta : 32
Localizare : Rebel:Sicks, Shadow:Six
Data de inscriere : 11/10/2008

http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Plastic Doll Sam Oct 11, 2008 6:28 pm

Zic si aici ce am zis pe multe formuri.
Uni copii,adolescenti ce or fi ei,se gandesc doar"Sa scap de profa de mate" sau ori ce alta materie,si daca as avea un Death Note.
Nu prea stiu ce as face cu el,la's incerca,in primul rand.Desi nu cred in asta. ,daca ar merge...la's ascunde unde sa nul gaseasca nimeni...adica nu suntem Dumnezeu,sa facem ce vrem cu vietile oamenilor...
Plastic Doll
Plastic Doll
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 24/08/2008

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Magdalena Sam Aug 08, 2009 8:16 am

^Well, Ryo, eu chiar as vrea sa scap de profa de mate XDDDD

Mda... Daca as avea un Death Note l-as folosi. Dar nu stiu pe ce lol. Totusi, nu m-as abtine sa nu fac niste incercari lol. sunt mai curioasa din fire XDD Anywayz, m-as juca si eu lol. Nu exista un L care sa ma descopere XD
Si poate ca intr-un sfarsit l-as inapoia shinigami-ului respectiv, sau l-as pastra pentru situatii de urgenta o-o'
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum