Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Personaje insuportabile EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Personaje insuportabile EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Personaje insuportabile EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Personaje insuportabile 20abaeu Personaje insuportabile 2d7aoax

Personaje insuportabile

+3
Coll: Set
Hana
Blacky
7 participan?i

In jos

Personaje insuportabile Empty Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Blacky Joi Sept 11, 2008 10:54 am

Well cu siguranta in toate anime-urile sau manga-urile pe care le-ati vazut sau citit a existat vreodata un personaj pe care sa-l considerati fara rost sau chiar enervant o.o"...iata personajele pe care nu le suport eu:

~Koizumi Luna[Gakuen Alice]-chair daca apare numai in manga,pe mine m-a calcat pe nervi inca de la inceputul primului capitol cand am vazut-o x.x...pare atat de dragutza dar ii subjuga pe alti folosindu-si Alice-ul ei si ii pune pe alti in pericol chiar nu o suport ><

~Sakura[Naruto]- deci in seria Shippuuden nu prea am nimik cu ea(chiar o admir^^")..but cand erau mici OMG fata asta era o nepriceputa si mai

~Ino[Naruto] -mult prea increzuta si OMG ea se crede cea mai sexy de pe planeta...si ca ceilalti sunt nijte experimente esuate...si schima preferatii ca pe sosete..la o vreme sasuke...apoi shikamaru..apoi Sai..cu siguranta nu se pricepe

~Karin[Naruto]-e mult prea obsedata de Sasuke..cred ca intr-o zi o sa-i ajuga obsesia pana la creier(daca o avea unul ><)..nu imi place deloc felul in care se imbraca..si despre putere nu o cosider cea mai buna luptatoare..cred ca si Sakura ar fi in stare sa o bata cu o mana la spate

~Ichimaru Gin[Bleach]-i hate Ichimaru Gin..OMG ce e cu fata aia de sperietoare..incearca de fiecare data sa fie asa de "dragutz" cu toata lumea..era mai kalumea daca atunci cand Hinamori ar fi vrut sa-l omoare[..din cauza nervilor] Kira sa nu intervina..oare ce s-ar fi intamplat..poate iar fi sters zambetul alta >.<

Se pare ca sunt cam putine personaje..cred ca am mai sarit pe cineva dar ma rog >.>
Blacky
Blacky
JoKeR H

Numarul mesajelor : 253
Varsta : 29
Localizare : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 22/08/2008

https://endless-waltz.forumgratuit.ro

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Hana Dum Sept 14, 2008 12:37 pm

Pai ar fi cam asa:
1.Ino [Naruto]-pre fitoasa si nu e in stare de nimic.Spune ca e foarte indragostita de Sasuke,dar cand apare Sai gata il uita.Omg prea se crede frumoasa frumoaselor ,dar nu e.Pana si Sakura e mai buna ca ea.
2.Karin[Naruto]-alta fan girl a lui Sasuke.E super obsedata si ma enerveaza felul in care arata si imbracamintea sa e oribila.Nici in lupta nu prea face mare lucru decat sa stea dupa Sasuke
3.Ichimaru Gin[Bleach]-nu pot sa il sufar.Fata lui e de speriat mai ales cand zambeste tot timpul.
4.Shippou[Inuyasha]-dunno este atat de nefolositor pana si vocea lui ma enerveaza si faptul ca sta numai dupa Kagome
5.Kagome[Inuyasha]-Omg nu stie decat sa stea dupa Inuyasha si sa tipe dupa el tot timpul(fazele astea sunt enervante) si nu e foarte puternica asa cum zic toti mai bine o prefer pe Kykio.
5.Myoga(nu stiu cum il cheama pe puricele ala din Inuyasha)-deci un personaj de umplutura care nu are ce sa caute in anime
6.Orochimaru[Naruto]-pot spune ca e obsedat si ma enerveaza cand scoate limba si are o fata ,si nu imi place ca l-a muscat pe Sasuke
Cam atatia sunt,de restu nu imi aduc amine pe moment
Hana
Hana
Frozen Waltz

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 11/09/2008

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Coll: Set Vin Oct 17, 2008 10:42 am

Poi nu le suport pe Sakura si Hinata de la Naruto X_X' pentru ca nu le suport,si asa ar mai fi May de la tokyo mew mew u.u e foarte enervanta....
Mai sunt dar nu'mi mai aduc aminte x_X"
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de YukiSou Vin Oct 17, 2008 11:59 am

Ei bine eu am multe personaje pe care le urasc si nu am sa stau sa le enumar pe toate deoarece sunt mult prea multe...
Dar in general urasc personajele acelea patetice si foarte obisnuite...genul de personaj anime pe care il vezi peste tot, pus acolo doar de dragul de a fi si de a ocupa spatiu inutil...
Ma refer la genul de personaj mereu fericit, cu zambetul pe buze care sa fataie si se bataie intruna, genul de personaj dupa care toti fanii se uita...
Urasc si personajele prea populare si prea patetice, prea comune...si sunt ff multe -_-
YukiSou
YukiSou
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 75
Varsta : 32
Localizare : Rebel:Sicks, Shadow:Six
Data de inscriere : 11/10/2008

http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Plastic Doll Lun Noi 03, 2008 4:08 am

Pe Sae din Peach Girl O_O'
Spoiler:
si imi place mai mult Okayasu,oricum.
Ino,din Naruto,fata asta e chiar insuportabila,nu stiu ce naiba cauta in anime O_O' de parca o singura turbata dupa Sasuke nu era de ajuns z.z' si se crede mereu frumoasa,se ia dupa Sakura mai mereu z.z' etc.
Docamdata atat ca nu mai am idei >_>" plus ca ma asteapta inca un episod din Minamie KE ^^

edit by Shin : data viitoare ai grija la spoiler
Plastic Doll
Plastic Doll
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 24/08/2008

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Velo Lun Aug 17, 2009 7:06 pm

Hm.. personajele care m-au enervat cel mai mult sunt Lenalee Lee din D.Gray Man si Priscilla din Claymore. Lenalee mi-a placut la inceput dar mi-se pare ca pe parcurs devine insuportabila si destul de inutila. Plus ca mereu se plange la toti, si toti o salveaza si bla bla.. imi venea sa dau cu ceva in monitor de fiecare data cand aparea si o auzeam vorbind LOL. Priscilla m-a enervant pentru ca.. e chiar nebuna cu drepturi lol. La inceput ma enerva foarte mult si Suzaku din Code Geass si imi venea sa il iau la palme XD dar mi-a trecut si acum imi place, desi tot ma scot din sarite ideile lui.
Velo
Velo
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 31
Localizare : GARNET Grave
Data de inscriere : 31/01/2009

http://myanimelist.net/profile/Meranchoria

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Féerie Mier Aug 19, 2009 3:48 pm

1. Lenalee Lee [D.Gray-man] - Lenalee a ajuns sa fie personajul care m-a enervat cel mai mult din toate anime-urile. E adevarat ca la inceput chiar mi-a placut de ea, parea de treaba si normala. Oricum pe parcurs a devenit mai mult decat insuportabila. Mereu plange si ii face pe toti din jurul ei sa se simta prost si vinovati, mereu trebuie sa o salveze cineva, la toti trebuie sa le pese de ea, toti trebuie sa ii multumeasca desi rareori face ceva bun, toti ii spun 'princess' oh vai. Am crezut ca tampesc daca ea i-ar fi salvat pe toti la sfarsit dupa ce nu a facut absolut nimic pe tot parcursul anime-ului *hugs Cross* bine ca ai aparut. Oh sa nu mai spun ca se imbraca de parca e mai mult dezbracata decat imbracata, wtf? Trebuie sa omoare demonii nu sa-i excite. Oho am uitat sa zic ca mai si urla ca o tampita atuci cand altii sunt in pericol in loc sa-i ajute, iar atunci cand nu se poate folosi de innocence se ia de toti wtf.

2. Maka Albarn [Soul Eater] - Ea mi-a placut putin tot pe la inceput, dar am inceput sa nu o suport. Pur si simplu ma enerveaza urletul ei, ma zgarie pe creier, imi tortureaza urechile. Pe langa asta poate ca tatal ei e fuf sau mai stiu eu ce dar nu merita sa se comporte asa cu el, de fapt asa se comporta cu majoritatea celor din jurul ei. Vroiam sa intru in monitor sa o strang de gat cand am crezut ca a murit Chrona din cauza ei. Chrona a vrut sa o apere, nu inteleg de ce s-a bagat, trebuia sa o lase pe Medusa sa o omoare z.z' Pe langa toate astea chiar nu cred ca merita sa fie cel mai puternic personaj din anime, au fost personaje mult mai puternice decat ea. Probabil nu m-ar fi deranjat daca l-ar fi omorat altcineva pe Asura, dar ea chiar nu avea cum sa faca asta.

3. Jae [Model] - Nu mi-a placut tipa asta de prima data cand a aparut, de fapt la inceput mi s-a parut putin amuzanta, dar numai pentru ca Michael radea de ea lol. Apoi a inceput sa ma enerveze rau de tot. Se baga mereu unde nu e treaba ei, parca a mers la Michael ca sa-i faca portretul nu ca sa afle totul despre familia lui. Bine, sa zicem, nu ar mai fi fost manga-ul interesant daca nu ar fi fost asa dar totusi s-a exagerat. Apoi m-a enervat felul in care s-a comportat cu Ken. Am inteles ca il iubea pe Michael, dar totusi ba il iubeste pe Ken, ba il plesneste si ii vorbeste in ultimul hal, ba fuge la el wtf si pana la urma ramane cu Michael. Geez nu cred ca o sa le pot intelege vreodata pe fufele astea.

4. Misa Amane [Death Note] - E adevarat ca imi place putin felul in care arata uneori sau in unele imagini, dar in rest nu pot sa o suport. Niciodata nu mi-au placut personajele care au o personalitate ca si a ei. Adica genul ala de personaj prostut dar care sa para adorabil, totusi ea mi s-a parut putin cam exagerata la partea cu prostia, mi s-a parut proasta de tot lol. Stiu ca il adora pe Light si face orice pentru el si bla bla dar probabil de aceea o urasc si mai mult, mi se pare chiar aiurea oricum.

Cam asta ar fi. Mda doar fete, nu pot sa urasc personajele masculine chiar asa de mult lol.
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Personaje insuportabile Empty Re: Personaje insuportabile

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum