Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Cum a fost ziua de astazi? EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Cum a fost ziua de astazi? EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Cum a fost ziua de astazi? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Cum a fost ziua de astazi? 20abaeu Cum a fost ziua de astazi? 2d7aoax

Cum a fost ziua de astazi?

+4
EllaFromHell
Plastic Doll
Coll: Set
Féerie
8 participan?i

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Féerie Sam Aug 30, 2008 8:58 am

Well x_x m-am atrezit abia pe la 1 la amiaza, si toata ziua am stat in pijamale btw xDE [iar u.u] M-am uitat la niste episoade dintr-un serial [Eureka] si am terminat sezonul 2 z_z iar din sezonul 3 nu au aparut decat 4 episoade, la care o sa ma uit deseara. Am dat un tur pe forum-uri si pe mess x_x dar plictiseala, una mare de tot =___=''' Anyway, am fost sa-mi cumpar niste struguri *_* buh Shin iubeste strugurii <333 si cam atat x_x anyway nu s-a terminat inca ziua, dar cred ca tot asa de plictisitoare o sa fie pana adorm z_z
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Mar Sept 16, 2008 12:59 am

Ziua de astazi abia incepe.....
Dar e foarte enervanta vremea de afara....
Mama mi'a spus ca o sa fie mai "cald" decat ieri..>.>'
N'am dormit prea bine.....am dormit in 3 serii,lol O_O' m'am culcat la 8 [desigur ca m'am chinuit sa adorm] apoi m'am trezit la 2 noaptea si m'am culcat;apooi m'am trezit dimineata ca dadea tata click-uri in nestire si i'am zis sa apese enter=)) asa ca iar m'am chinuit sa adorm si m'a trezit "acum" la 9 >>' trebuie sa ma duc pana la magazin,lol -_-' sa'mi fac ghiozdanul[azi am chimieeeee X( si 2 ore de mate Neutral ] si cam atat...:-??
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Plastic Doll Joi Sept 18, 2008 5:52 am

>.< ziua asta a fost chair stupida,si inca va mai fi ^^
Am terminat orele,care mi s-au parut secole,si cand sa iesim un idiot decoelg mi-a pus mana pe fund O_O" da exact.
Si am intins sa ii dau un picior ,atunci trecea un pusti cu Bicicleta si colegul a cazut peste el.Toata lumea a tipat la mine de parca era vina mea [recunosc, ca era unpic O_O" dar si pustiul venea in viteza ],si cand vin surpise colegii lu fratemiu sunt la mine O_O" well,ma am bine cu ei ^^ dar cateodata nu-i sufar. Si un coleg,Mai exact Marius Cum a fost ziua de astazi? 456501 cica:
-Ce faci Roxana O_O" sau cum a zis el Very Happy
Deci LOL celiati nu prea ma bagau in seama oricum aveam mi de draci ^^
JE: - Bine ^^
Plastic Doll
Plastic Doll
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 24/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de EllaFromHell Joi Sept 18, 2008 9:47 am

O zi urata rau,nu a avut decat o singura parte dragutza^_^...Azi am dat un test predictiv la fizika ,la care daca iau 6 sunt multumita,toata loomea era atat de paralela incat jumate din clasa dupa 5min ,doama am terminat cu foaia goala:)).La chimie am ne-a venit o profa isterica care ne da teste intruna.Mi-a fost rau toata ziua si singura parte frumoasa a fost ca am mai gasit o fata care asc j-rock prin sc si am inceput sa ma inteleg sooper bn cu ea si ne spunem mereu cat nu ii mai suportam pe manelistii de la noi din sc^_^...well cam atat o zi urata rauuuuu O_o
EllaFromHell
EllaFromHell
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Localizare : Black clouds
Data de inscriere : 28/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Magdalena Vin Sept 19, 2008 9:00 am

A fost ciudata O_O' M'am bucurat ca nu am avut matematica da' am avut istoria ... Am inceput sa indragesc istoria O_O' Pai ca de obicei m'am trezit la 6 si la 7:10 am plecat la scoala ... Am facut 1 minut pana la scoala ... Am fost prima in clasa , deci am vorbit cu niste prieteni imaginari care au ajuns sa se insoare ..O_O' Si am avut ore si apoi am venit si m'am culcat pe la 13 si m'am trezit acum 30 de minute O_O' Nice de tampita , nu ?
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Vin Sept 19, 2008 11:48 am

Poi azi am ajuns prea devreme la scoala si a trebuit sa stam [eu si 2 colege] pe banca in curtea scolii...
Am facut cunostinta cu noua profa de tehno....si am ras cand a zis un coleg ca proful anterior avea un pumn cat capul lui de mare=)))))))))),m'am bucurat ca n'am dat test la mate....ne'a predat ceva la designe....am intrebat'o daca lucram in photoshop p diriga si a zis ca da....ce'am mai facut?uhm...am mancat muuuuuuuuuuult,intr'o pauza am mancat o guma si vine un coleg ranjind "mirosi a bombonele :o3 =)))))))" si i'am dat si lui o guma [de struguri *p*] asaaa....am numarat in continuare ca numaram de 2 zile de cate ori ii cade telefonul lui Dragos [unu,desigur=))] si am ajuns la 12 si am predat ceva la biologie....cam atat XD
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Jaqueline Sam Sept 20, 2008 6:41 am

Wah, oribila z.z ' m'am trezit cu nasul infundat si cu o durere insuportabila in gat >____<' nici daca iau miere inainte nu mai pot sa vorbesc. Nu m'am atins de calculator decat o juma' de ora z.z si maine trebuie sa fac mediatii la engleza. Eu mor de gat aici, si maine trebuie sa vorbesc in engleza 2 ore x.x' . Macar am muzica si satisfactia ca mi'am terminat primul AMV in Sony Vegas O_O
Jaqueline
Jaqueline
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 373
Varsta : 29
Localizare : Seika High
Data de inscriere : 26/08/2008

https://www.youtube.com/LiquidFantassy

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Sam Sept 20, 2008 8:19 am

Azi...uhm..azi am mancat la micul dejun lapte...dupa aceea mi'a fost rau si am mancat altceva....acum nu'mi mai este.....
Am fost sa duc gunoiul,si am sesizat ca nu vad cu ochiul drept prea bine -_-'
Acum e mai bine pentru ca.....nimic >.>'
Asa....m'am trezit si cu bunicamea....
M'am uitat la niste video-uri cu D'espairsRay si am...uh.....nimic >.>'
Mda....acum spune mama sa ma imbrac ca mergem nuj unde dar nimeni nu ma mai ridica dupa scaun........
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de EllaFromHell Sam Sept 20, 2008 1:13 pm

hmm...ziua de azi a fost destul de banala si obisnuita.Am fost cu cormea la piata si in MegaImage sa ne luam de mancare si fond de ten^_^.Dupa aceea am venit acasa si am facut clatite cu mama.Si spre seara am facut temele pe mess cu sormea^_^...cam atattt
EllaFromHell
EllaFromHell
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Localizare : Black clouds
Data de inscriere : 28/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Féerie Sam Sept 20, 2008 2:02 pm

Buh astazi m-am trezit pe la 7 -.-' wtf? ma uit la ceas si adorm la loc O_O'''' Pana la urma pe la 12 m-am ridicat din pat in sfarsit si m-am pus sa mananc x.x'
Apoi am intrat pe mess o.o' si eram happy ca am vazut pe cineva online ^_^ Am inceput sa vorbesc cu ea dar nu ziceam foarte multe pentru ca avem ceva de facut si a crezut ca sunt suparata x.x'
Pe urma am inceput sa vorbesc cu Doki O_O' Ieri vroiam sa-i zic ca imi place Tatsu dar tot apucasem sa vorbim despre altceva si nu am mai apucat, in plus am si uitat x.x' la cat de uituca sunt eu xD Si la un moment dat mi-a zis ca ii place Tatsuro O_O'''''''' eu am cazut de pe scaun pe bune O_O' dar si muream de ras, nici acum nu stiu de ce -.-'
Fratemio m-a enervat toata ziua si mi-a scos peri albi z.z'
So Doki s-a imbatat ^_^ si vorbea numai prostii XD iar eu muream de ras O_O' nici sa scrie nu mai stie z.z' Si pe bune, nu mint cand zic ca aerul e peste tot dar ea nu ma cred T_T' Wtf? Aerul e alb cu inimioare si scrie pe el "MASA" O_O'
Toata ziua am avut de gand sa fac un eseu la romana -.-' dar am hotarat sa-l las pe maine sau pe saptamana viitoare O_O pentru ca e muuult de scris x.x' si chiar nu aveam nici un chef azi z.z' Am gasit versurile de la Akihabara Shounen Dennou Romeo - Extended o.o' adica traducerea -.-'
The scenery is different from always
while bewildered at it
on the avenue we walked through
While my hand is drawn to it
Slowly, slowly...
As if you didn't
notice me, they flowed down...
I don't know what that reason was for my tears
as well as anything else
I just continued to laugh

From when and why
weren't you next to me...
I was so lonely...always lonely...
Just by myself...by myself...
Nevertheless, I believed you would definitely return
I always believed, and I will always
be here waiting...waiting...

The memories as well as
the kindness you gave me
If there were to be any sort of lie in them
then everything may as well turn into a lie
If I look back, you were there laughing...

~ versurile astea sunt geniale O_O
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Magdalena Lun Sept 22, 2008 12:19 pm

Tampita ... Si trista .. M'am trezit si am mers la scoala ... Am rezistat ora de germana si proful de religie cu "cauboii" lui >.> si apoi Ilinca ... M'am certat foarte rau cu ea si exista -1% sanse sa ne impacam... Oky ... Apoi din cauza Ilincai ma mai cert si cu mama si acum nu ne mai spunem o vorba >_< STUPID DAY ! I hate my life ... >.<
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Rujk Mar Sept 23, 2008 6:30 am

de dimineata am inghetat la scoala>_<'..daca nu dau caldura,ma pis pe scoala si stau acasa in pat si fac greva>_< eram inghetata de frigT_T.la mate am fost plictisita dea binelea si dupa mate am plecat,pentru ca sport si informatica mai are chef ion cucu de orele alea>>'.maine iara am pana la 3T___T
de ce eu?T_T..4 zile pe saptamana pana la 3 si una pana la 2..asta e crima,lol si ar cam trebui sa imi scriu la franceza si tema la mate si ceva de citit la modul 7.>>
azi cred ca va fi o zi tare nashpa>>.urasc cand nu am de facut nimic,plus ca mai si inghetT_T.
Rujk
Rujk
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 354
Varsta : 33
Data de inscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Mar Sept 23, 2008 10:23 am

Byo.Shin a scris:
Buh astazi m-am trezit pe la 7 -.-' wtf? ma uit la ceas si adorm la loc O_O'''' Pana la urma pe la 12 m-am ridicat din pat in sfarsit si m-am pus sa mananc x.x'
Apoi am intrat pe mess o.o' si eram happy ca am vazut pe cineva online ^_^ Am inceput sa vorbesc cu ea dar nu ziceam foarte multe pentru ca avem ceva de facut si a crezut ca sunt suparata x.x'
Pe urma am inceput sa vorbesc cu Doki O_O' Ieri vroiam sa-i zic ca imi place Tatsu dar tot apucasem sa vorbim despre altceva si nu am mai apucat, in plus am si uitat x.x' la cat de uituca sunt eu xD Si la un moment dat mi-a zis ca ii place Tatsuro O_O'''''''' eu am cazut de pe scaun pe bune O_O' dar si muream de ras, nici acum nu stiu de ce -.-'
Fratemio m-a enervat toata ziua si mi-a scos peri albi z.z'
So Doki s-a imbatat ^_^ si vorbea numai prostii XD iar eu muream de ras O_O' nici sa scrie nu mai stie z.z' Si pe bune, nu mint cand zic ca aerul e peste tot dar ea nu ma cred T_T' Wtf? Aerul e alb cu inimioare si scrie pe el "MASA" O_O'
Toata ziua am avut de gand sa fac un eseu la romana -.-' dar am hotarat sa-l las pe maine sau pe saptamana viitoare O_O pentru ca e muuult de scris x.x' si chiar nu aveam nici un chef azi z.z' Am gasit versurile de la Akihabara Shounen Dennou Romeo - Extended o.o' adica traducerea -.-'
The scenery is different from always
while bewildered at it
on the avenue we walked through
While my hand is drawn to it
Slowly, slowly...
As if you didn't
notice me, they flowed down...
I don't know what that reason was for my tears
as well as anything else
I just continued to laugh

From when and why
weren't you next to me...
I was so lonely...always lonely...
Just by myself...by myself...
Nevertheless, I believed you would definitely return
I always believed, and I will always
be here waiting...waiting...

The memories as well as
the kindness you gave me
If there were to be any sort of lie in them
then everything may as well turn into a lie
If I look back, you were there laughing...

~ versurile astea sunt geniale O_O

Dennou romeo @.@ mrr...au niste membri super kawaii @.@


Etto...azi am ..O.O' avut sport --' si am desenat o bancuta la ora de desen=)) si am predat si l'am injurat pe profu` de chimie *_* [aveam energie] =)) hmm....cam atat...O_O' n'a fost asa de grozav...si'a rupt o fata piciorul...:-??
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Féerie Mar Sept 23, 2008 10:37 am

^ au avut T.T'
Well astazi a fost o zi buna x.x nu am avut ore foarte grele. Bine ca nu m-a ascultat pe mine la biologie ca nu stiam nimic >_>' Am scapat si de franceza ^_^ pe urma cand am venit acasa am inceput sa ma plictisesc x.x' si nici de teme nu aveam chef nimic, si ma simteam ciudat Z_Z Anyway a fost o zi buna intr-un final O_O
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de EllaFromHell Mar Sept 23, 2008 1:27 pm

Well a fost o zi cam urata:(SadSad...baietzii de la mine din clasa au fost toti foarte nesimtiti si am luat 4 la fizica la testu predictiv:((Sad(...primu 4 din viata mea:(...bine k nu se trec in catalog...in rest a fost destul de bine...am ras la ora de geografie si am facut bancuri cu blonde:)) lol!
EllaFromHell
EllaFromHell
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Localizare : Black clouds
Data de inscriere : 28/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Mier Sept 24, 2008 1:48 am

Byo.Shin a scris:^ au avut T.T'
Well astazi a fost o zi buna x.x nu am avut ore foarte grele. Bine ca nu m-a ascultat pe mine la biologie ca nu stiam nimic >_>' Am scapat si de franceza ^_^ pe urma cand am venit acasa am inceput sa ma plictisesc x.x' si nici de teme nu aveam chef nimic, si ma simteam ciudat Z_Z Anyway a fost o zi buna intr-un final O_O
yeah...T_T'

uhm....azi....adica...am visat ceva ciudat....ce?ca ma bateam cu un baiat --' si ii spuneam lu` diriginta ca "doamna eu nu ma bat in fiecare zi....eu bat o data pe saptamana dar bine :X"=))))))) yeah.....si m'am trezit ca a stranutat tata -_-'=))) trebuie sa'mi fac ghiozdanul.....am down single'ul ala cu versailles si chariots What a Face si era sa uit....m'am ranit in somn Sad Click here 8-} =)) mda...bubitsa...la deget Cool doare Embarassed =))))) si acolo la tv ce'i cu Andy tongue pirat m'am tampit X_X'
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Iukia Mier Oct 01, 2008 5:50 am

Urata pt ca am mers la scoala >_< si desigur colegi mei fac ca animalele in clasa imi fac capu cat o damigeana ... profi zbiara ca nebuni la ei sa stea cuminti diriga cred ca are senzatia ca sunt servitoarea ei sa imi fac curat la banca >_< .. si tot asa ... acasa cand ajung relax ... pana ma apuc de teme >_<
Iukia
Iukia
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 79
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/08/2008

http://animeland.do-goo.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Féerie Mier Oct 01, 2008 6:04 am

Well pana acum ziua asta a mers destul de bine XD La fizica am facut aproape toata ora dirigentie, nu m-a mai ascultat la romana yeeeey ^_^ oricum nu stiam nimic pe acolo, la chimie doar ne-a predat si restul a fost plictisitor. Doar ca la educatie am facut afara nu in sala z.z si bate vantul si era frig de inghetam T^T''' profesoara tampita Z_Z
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Jaqueline Sam Oct 11, 2008 12:12 am

Ziua a inceput bine O____O avand in vedere ca e 9:12 e buna :]]
Am dat de niste piese mai vechi ... si si si O_ O sper sa imi gasesc azi ceva de facut ^^ .
Jaqueline
Jaqueline
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 373
Varsta : 29
Localizare : Seika High
Data de inscriere : 26/08/2008

https://www.youtube.com/LiquidFantassy

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Sam Noi 01, 2008 1:03 pm

Ziua asta a fost plictisitoare si m-am simtit rau T___T""""
Am ascultat muzica,am postat si nimic altceva z.z'
Timpul trece prea repede T_____T
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Rujk Mar Noi 04, 2008 9:17 pm

Cam seaca,ma rog am ras putin,am dat test la chimie si am stiut = copiat totXD.La fizica n-am stiut deloc,dar DELOC.T_T sper ca de un 5 sa iau .-. si azi voi da la franceza-_- .sper sa fac si acolo de o nota bunicica>_<.Si cam atat,atmosfera de la noi din clasa e una FOARTE melancolica=|
Rujk
Rujk
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 354
Varsta : 33
Data de inscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Mier Noi 05, 2008 12:55 am

Poi de dimineata pe la 6 cand ma usturau ochii,parintii mei s-au gasit sa vorbeasca in soapta,ca pana atunci vorbisera tare -_-' nema somn...si acum ma mai dor ochii Y_Y'
La scoala prima ora am greografie...eww...sper sa ne aduca testele alea ca sa iau odata 10,ca am copiat bine de data aasta =)) si trebuie sa ni le aduca si la istorie...daca iau un 5 sunt multumita >_>
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Plastic Doll Sam Noi 15, 2008 5:17 am

O_O' waaa asta a fost o zi foarte tare XD.
Am ras,am avut meditatii ma rog sar peste asta , ma apuca nebunia cand vorbesc despre asta T^T si nu in sensul bun XD. Si in rest a fost o zi tare pana la ora actuala <3333333.
Plastic Doll
Plastic Doll
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 24/08/2008

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Coll: Set Sam Noi 15, 2008 8:14 am

A fost plictisitor...
Am stat toata ziua in casa,si am scris la matematica...
Si ?
Tot nu am terminat X_______X
Acum tata o sa-mi spuna sa inchid calculatorul si sa termin de scris z_z damn!!
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Féerie Mar Noi 25, 2008 1:27 pm

Well XD incep cu scoala ca si de obicei, prima ora am avut romana O.O' Slava Cerului ca nu m-a ascultat X_X' nu stiam nimic, pe maine trebuie neaparat sa-mi fac tema O_O''
Astazi la teza, a2a ora O_O' ne-a dat sa scriem o lectie intreaga si eu stateam cu cartea pe genunchi si copiam lectia si proful se uita la mine ca prostul si nu zicea nimic O_O'''' si inca vreo 5 exercitii cu a.b.c bla bla ceva in gen text grila o_O'' Anyway a fost usor XDD
La mate am facut lectie noua, dar trebuia sa avem geometrie si profa ne-a zis ieri ca facem algebra >_>' iar eu nu mi-am bagat caietul de algebra asa ca trebuie sa-mi rescriu lectia.
Nu am facut informatica si engleza XDDDDD pentru ca ne-am uitat la Morometii o.o
Pe urma am avut ultima ora franceza X_X; geez. Bine ca ne-a dat niste fise de lucru pe echipe XDD am putut sa dorm linistita O_O'
Am trecut astazi pe la biblioteca sa-mi iau ceva de citit o.o' Am luat doua carti XD : "Casa blestemata" de Vicente Blasco Ibanez si "Misterul camerei galbene" de Gaston Leroux, dar nu stiu care sa o citesc prima O_O'' mai vad eu XD
Acum sunt foarte plictisita si nu am chef sa-mi fac tema la romana T .T'
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Cum a fost ziua de astazi? Empty Re: Cum a fost ziua de astazi?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum