Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Anunt ~ EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Anunt ~ EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Anunt ~ EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Anunt ~ EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Anunt ~ 20abaeu Anunt ~ 2d7aoax

Anunt ~

5 participan?i

In jos

Anunt ~ Empty Anunt ~

Mesaj Scris de Féerie Mier Mar 18, 2009 1:47 pm

Oky...
Stiu ca nu e treaba mea si stiu ca nu am vorbit nici cu ojosan despre asta, dar sper ca nu se supara ca am deschis topicul asta.. oricum sunt totusi moderator si simteam ca e de datoria mea sa o fac.
Am observat ca nu mai prea trece lumea pe aici asa cum trecea inainte, mai trec doar 3-4 useri si acestia posteaza destul de rar [printre care sunt si eu si imi cer scuze ca nu am mai postat asa de mult cum faceam de obicei]. Nici user noi nu am mai vazut pe forum, dar nu avem nevoie de user noi daca cei care sunt deja sunt activi, dar din pacate nu e asa.
Sincer imi e dor de vremurile in care se posta mult pe forum si trecea mai multa lume pe aici. Acele vremuri au fost la inceput. Stiu ca de obicei forum-urile noi erau active foarte putin la inceput pe urma nu mai trecea nimeni pe acolo. Totusi forum-ul asta a rezistat mai mult decat celelalte si a fost si mult mai activ pentru ca a avut parte de useri carora le-a pasat de el.
Avem nevoie iar de acei useri. Nu imi place sa vad forum-ul parasit si ca nu posteaza aproape nimeni pe el. Vreau sa vad iar un forum plin de viata, asa cum era inainte. Asa ca am nevoie de ajutorul vostru pentru ca nu pot sa vin cu o mie de idei si nici nu pot face o mie de posturi singura.
Multumesc anticipat ~
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Anunt ~ Empty Re: Anunt ~

Mesaj Scris de Coll: Set Joi Mar 19, 2009 3:00 am

Nici eu nu am mai trecut pe aici ceva vreme ...
Dar zielele astea am postat putin xD
Putin,pentru ca nu am avut timp Smile)
Si in ultima vreme nu prea am o.o
Dar promit ca o sa fiu mai activa...
In week-ul asta va bubui
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Anunt ~ Empty Re: Anunt ~

Mesaj Scris de Magdalena Lun Mar 23, 2009 11:57 am

Lawl. De ce vad tocmai acum postul asta? .-., Mda, inca o dovata a prostiei mele u.u'
Puki, apreciez ceea ce incerci sa faci pentru forum si iti multumesc, dar n-ai cu cine sa colaborezi O_O Adica toti intra o data pe an sa-si schimbe adresa de mess sau nick-ul si bye O.O. Ce sa faci? Dupa cum ai zis, toate forumurile la inceput sunt in voga, dar apoi sunt aruncate. Eh, eu o sa incerc sa mai vin cu niste idei si propuneri sau alte chestii care poate ajuta forumul asta. Dar, dupa cum a zis si Puki... Nu poate face o singura persoana acelasi lucru. Avem nevoie sa colaboram. De asta [daca nu te superi, Puki O_O] transformam topicul asta intr-un gen de sugestii. Despre ce vreti voi. Si cel mai important :spuneti tot ce nu va convine pentru ca asta ne ajuta cel mai mult. Despre teme, topicuri, bannere. Ce va trece prin cap si nu, nu renuntati cu ideea ca " e ceva prost si fara sens" pentru ca ne poate ajuat foarte mult, So, va rugam : orice idee/sugestie originala care ne poate fi de folos [si care nu XD] postati aici O.O
Thx ~
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Anunt ~ Empty Re: Anunt ~

Mesaj Scris de Jaqueline Mier Mar 25, 2009 7:24 am

-ashamed-
Imi pare rau. Nici eu nu am mai intrat de ceva vreme pe forum. M-am luat cu scoala & stuff. Imi cer scuze. Insa promit ca o sa incep iar sa postez si o sa incerc sa aduc useri.

Kadi, nu cred ca forum-ul are nevoie de imbunatatiri. Forumul este bun. Singurul lucru de care are nevoie sunt useri activi. Atata tot. De ce nu incerci sa ii contactezi prin e-mail pe useri care nu am posat nimic? Nu spun sa vorbesti cu fiecare in parte. Ai putea sa trimiti acelasi e-mail la toti si sa speram ca o sa il citeasca. Putina reclama nu ar strica.
Jaqueline
Jaqueline
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 373
Varsta : 29
Localizare : Seika High
Data de inscriere : 26/08/2008

https://www.youtube.com/LiquidFantassy

Sus In jos

Anunt ~ Empty Re: Anunt ~

Mesaj Scris de Ruth Joi Iun 04, 2009 12:50 pm

Imi cer scuze ca n-am mai intrat pe forum de jumatate de an[cam asa] si ca, in special, nu am mai postat.Am doua motive stupide, dar adevarate...
~am uitat complet de el, la cat sunt de ametita;nu-mi aminteam nici link'ul...
~m-am pregatit pt teze de cand a inceput anul si abia mai aveam timp liber, pe care mi-l petreceam jucand un joc penibil..
Voi incerca sa fiu un membru activ de-acum inainte.

Ruth
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

Anunt ~ Empty Re: Anunt ~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum