Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyLun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyVin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Ce limbi straine invatati la scoala? EmptyJoi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Afiliere
Ce limbi straine invatati la scoala? 20abaeu Ce limbi straine invatati la scoala? 2d7aoax

Ce limbi straine invatati la scoala?

+5
grafittix
EllaFromHell
Rujk
Coll: Set
Féerie
9 participan?i

 :: Life~ :: School

In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Féerie Lun Aug 25, 2008 9:27 am

so... titlul spune totul.

Eu la scoala invat francez si engleza... a da... si latina, dar nu facem mai nimic acolo, si nu prea facem ora. Romana O_O' stai putin asta nu e straina x.x'
Féerie
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 30
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Coll: Set Lun Aug 25, 2008 1:24 pm

Etto....
Engleza~e evindent ca fac X.x' ....
Germana~limba asta ma atrage din ce in ce mai mult si nu ma sperie nimeni care spune ca e grea....mi se pare usoara si voi reusi sa o inteleg Twisted Evil
Cam atat..x.X adica normal ca atat O.O'
Coll: Set
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 29
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Rujk Lun Aug 25, 2008 1:41 pm

hehe=))
in gimnaziu am invatat Engleza,Latina si germana [toate cele 3 profe erau super tari<3]
apoi la liceu fan engleza[unde am o profa idioata-_-']si franceza[chiar daca nu stiam o boaba franceza,park ma descurcXD si profa e superba si chiar as vrea sa am o diriga ca eaT_T]
Rujk
Rujk
Gothic Waltz ~

Numarul mesajelor : 354
Varsta : 33
Data de inscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de EllaFromHell Lun Sept 01, 2008 2:38 pm

well la mine se fac mai multe limbi dar la fiecare clasa se aleg cate trei una din ele fiind obtionala^_^

~Engleza
~Franceza
~Japoneza
~Germana
~Latina
Eu fac doar engleza,franceza si japoneza...ador japoneza si profa cred ca e cea tare din scoala^_^
EllaFromHell
EllaFromHell
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Localizare : Black clouds
Data de inscriere : 28/08/2008

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de grafittix Lun Sept 01, 2008 2:55 pm

Japoneza?? SI eu vreau sa fac al scoala japoneza Ce limbi straine invatati la scoala? 334960 ... Anywayz, eu fac la scoala limba latina ( urmeaza s-o fac, innca n-a incepu scoala.. inca >_>" ), franceza ( si pot sa spun cu mandrie ca in 4 ani de cand fac franceza ma invatat sa spun "da", "dulap", si "eu sunt",,, aywayz, nu ma stresez prea tare, oricum la liceu o sa fac germana nu franceza ^^" ) si engleza ( si pot sa spun ca cu media 8 unt printre cele mai bune din clasa... ca la profa pe care o am orice greseala de pronuntie se puncteaza cu 50 de sutimi n_n.. asculta din citit, intrebari din text si tema si exercitii, si face media.. eh, arar mai vezi la engleza un 8 sau 9 deci eu sunt destul de buna Very Happy )
Zbyee!!...
grafittix
grafittix
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 92
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/08/2008

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de ChibiChii Mar Sept 02, 2008 6:23 am

ahem..eu fac engleza si franceza..banal nu? Ce limbi straine invatati la scoala? 522708

Manouche edit ~ Foarte banal postul tau, I know ... Pe viitor argumenteaza si citeste regulile inca o data pentru ca nu e prima data si risti sa primesti warn z.z'
ChibiChii
ChibiChii
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 65
Varsta : 28
Localizare : departe de realitate
Data de inscriere : 28/08/2008

http://delirious-heaven.forumhit.ro

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Magdalena Lun Oct 27, 2008 12:11 pm

Germana si engleza
Engleza e ok, dar germana .... ? Ma exaspereaza profa ... O_O Ne da asa niste teme si cate 100 de cuvinte de invatat de pe o ora pe alta u.u Nu cred ca suntem roboti u.u
Magdalena
Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Vixen Mar Ian 27, 2009 5:57 am

Fac engleza,ca de doar am facut-o din clasa a patra ~.~ Si mai fac si franceza pe care mai bine nu o faceam ca tot atata stiam XD Si sa nu uit sa mentionez ca fac franceza dintr-a 7-a si tooot nu stiu nimic =))))
Vixen
Vixen
Frozen Waltz

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localizare : hell's garden~
Data de inscriere : 25/01/2009

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Velo Dum Feb 01, 2009 1:38 pm

Eu fac doar franceza si engleza..
Bine nu pun la socoteala si latina pentru ca e o limba care nu se mai foloseste (nici nu vad de ce o mai invatam noi dar mrg>>) Nu prea am probleme cu limbile straine pe la scoala XD
Velo
Velo
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 31
Localizare : GARNET Grave
Data de inscriere : 31/01/2009

http://myanimelist.net/profile/Meranchoria

Sus In jos

Ce limbi straine invatati la scoala? Empty Re: Ce limbi straine invatati la scoala?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: Life~ :: School

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum